Acampante in Prague

2.12. v MeetFactory / Ke Sklárně 3213/15 Praha 5

lineup:
19:30 přednáška / lecture
21:00 mateřídouška (cz)
22:00 acampante (arg)
23:30 1a2v1 + vj kolouch (cz)

vstupné / entrance fee:
120 CZK
LunchMeat and MeetFactory
uvádí
audiovizuální večírek
„Acampante in Prague“.

Acampante vlastnil grafické studio. Takové studio, které dělá zakázky pro obrovské mezinárodní klienty. Byl to mladík, který měl o budoucnost takřka postaráno. 
On se ale nedokázal ztotožnit s filozofií těchto velkých firem a rozhodl se opustit korporátní design, přestat lhát svou tvorbou a začít investovat svou energii do projektů, které jsou OPRAVDOVÉ. Od té doby pracuje jenom pro sebe a klienty z oblasti hudby, umění anebo pro ty, kterým jde jednoduše o dobrou věc.  Mimo jiné, Acampante je také zakladatelem největšího jihoamerického grafického meetingu Trimarchidg (trimarchidg.net).

Acampanteho nezávislá éra začala psaním krátkých povídek, které vycházely z jeho stále se opakujících snů. Ty rozdělil do sedmnácti kapitol. Pro každou kapitolu složil muziku a vytvořil sérii videí. Tento audiovisuální projekt vyšel jako cd pod názvem POUR NOS JEUNES. Jeho komplexní práce ho zavedla na mnoho festivalů a konferencí po celém světě. Příkladem mohou být Berlínský festival Pictoplasma, Creamfields, Sonar, Pecha Kucha Night, Resfest, Sonar Sound Buenos Aires, Formanova, Mutek, SouthFest, South American Music Conference a mnoho dalších.

Tenhle rok vydává Acampante své druhé album VOLCANES doprovázené světovým turné. Prahu si vybral jako jedno z evropských měst, kde chce s novým projektem vystupovat. Do MeetFactory si připravil přednášku o svých projektech, grafickém meetingu Trimarchidg a o změně jeho životního přístupu směrem k nezávislé tvorbě a poté A/V liveset.

Dále vystoupí Mateřídouška – experimentální audiovizuální projekt, který spojuje digitální hudbu, zpěv, animaci, masky, objekty a pohyb v unikátní a velmi osobité představení. Na závěr zahrají 1a2v1, elektro démoni s jejich originální pixelovou projekcí. Vizuálno večera podpoří šest projektorů a stěna ze starých monitorů.

web:
www.miacampante.com
www.myspace.com/miacampante
LunchMeat and MeetFactory
present
audiovisual session
„Acampante in Prague“.

Acampante was a director of his own firm. The firm, which dealt with big international clients, multinational brands like Visa or Nokia. One day, he got pi**ed off by this big business and he decided to leave corporate design, stop lying with his work, and started to focus on a projects he believed were REAL. Since than he works only for himself and clients related to music, arts or projects with a good cause. And by the way, he has also established Trimarchidg, the biggest Latin American graphic design meeting (trimarchidg.net).

Acampante’s independent era begun with writing short tales that had origin in his recurrent fantasy dreams. He divided these into 17 chapters. For each chapter, he created a song and a series of videos. This audiovisual project became a record called POUR NOS JEUNES. This accomplished work took him to many events and festivals around the globe, like: Berliner festival Pictoplasma, Creamfields, Sonar, Pecha Kucha Night, Resfest, Sonar Sound Buenos Aires, Formanova, Mutek, SouthFest, South American Music Conference etc.

He is releasing his second album Volcanes this year and is arranging his world tour. He choose Prague as one of the cities to perform at. He is going to serve you lecture about his work, graphic design meeting Trimarchidg and about the change of his life only to independent work. And afterwards A/V liveset of his vibrant music.

Acampante will be supported by Mateřídouška - experimental audiovisual project, which connects digital music, singing, animation, costumes, objects and body motion into specfic personal performance. Following will be 1a2v1, electro monsters with their pixel vjing. It will be excellent visual show with 6 projectors and old-monitor wall on the stage.

web:
www.miacampante.com
www.myspace.com/miacampante