Special opening – The Well

Nedílnou součástí Lunchmeat festivalu je i jeho speciální opening. Letos představujeme A/V show "The Well" z dílny velšského hudebníka Korelesse a britského vizualisty Emmanuela Biarda. Tato show představí fyzické vlastnosti zvuku, laserů a jednoho obřího zrcadla v Anežském klášteře postaveném v 13. století.

Více informací zde.


Všechny ostatní novinky:

1477385124_fb_after.jpg

Lunchmeat Afterparty w/ Regis

Letos byl Lunchmeat festival vetší a ambicióznější než kdykoliv předtím a to hlavně díky vaší podpoře. Slibujeme, že z nastaveného tempa neslevíme a přinášíme vám speciální překvapení jako bonus k letošnímu festivalu: Lunchmeat afterparty s legendárním britským techno producentem Regisem.

1476432103_timet.png

Zveřejňujeme časový rozpis

Nepropásněte svého pblíbeného umělce.

1476376705_fb_mapa4_copy.jpg

Abyste se neztratili...

Chceme mít jistotu, že se cestou na místo festivalu neztratíte a nepříjdete tak ani o minutu nabitého programu a rozlehlých prostor, barů a stagí. Pro jistotu doporučujeme zkouknout venkovní i vnitřní mapku.

1476370497_lnchm__zahlavifb_konference.jpg

AVnode Symposium

V pátek 14. října, ještě než festival otevře své tři stage, proběhne pod hlavičkou AVnode diskuse s vizuálními umělci vystupujícími v rámci letošního festivalu.

1475591832_plakat.jpg

Festivalový plakát

Rádi bychom poděkovali grafičkám Zuzaně Burgrové a Nikole Wilde za zpracování vizuální identity letošního ročníku Lunchmeat festivalu.

1475064365_well_cover.jpg

Special Opening – fotogalerie

Děkujeme všem vystupujícím a návštěvníkům za skvělou nedělní atmosféru. Děkujeme také Národní galerii v Praze za poskytnutí výjimečných prostor Klástera Sv. Anežky České. Už nyní se nemůžeme dočkat na hlavní festivalový večer 14. října.

1475063773_ctm_cover.jpeg

CTM Warmup – fotogalerie

17. září spojily své síly festivaly CTM, Lunchmeat a Goethe Institut v Praze a představily nové i zavedené talenty berlínské scény v pražském klubu Neone. Už čtvrtým rokem iniciativa Berlin Current mapuje výjimečné projekty na pomezí experimentální elektroniky a nekonvenčního popu a podporuje jejich živá vystoupení.

1474390724_ss.png

Polygon kurátoruje závěr festivalu

S radostí oznamujeme další dvě jména, která přidáváme do lineupu Lunchmeat festialu v kurátorské spolupráci s kolektivem Polygon. Závěrečné vystoupení festivalu bude patřit Silent Servantovi a Positive centre.

1473927726_kolaz3.jpg

Nová jména v programu

Do programu festivalu jsme zařadili další nová jména. Objekt v rozšířeném zakončovacím setu, AnD živě, psychedelocké A/V duo Sculpture, CDM editor a experimentátor Peter Kirn a showcase vizionážského labelu Her Hercords s jeho reprezentanty Sudanimem, MM a Kid Antoinem.

1473233473_volunteer.png

Hledáme dobrovolníky

Miluješ elektronickou hudbu, zájímá tě umění a nová média a zároveň ti pojmy jako zodpovědnost a spolehlivost nejsou cizí? Jestli se chceš podílet na organizaci mezinárodního festivalu s kvalitním line-upem, získat cenné zkušenosti a zážitky, volné vstupy na festival a všechny doprovodné akce, kontaktuj nás.

1472806935_expo_bw_copy.jpg

Lumiverse – výzva k účasti

Výzva k účasti! Dejte veřejnému prostoru svůj nápad. Rozmnožte ho městem a trvale proměňte jeho tvář. Lunchmeat vystaví to nejlepší z vašich děl po celý měsíc. Za odměnu. Ukažte co máte do 30. září a buďte první, kdo otevře venkovní videogalerii Lumiverse na zdi Expa 58.

1472742293_03_copy.jpg

Místa konání

Speciální festivalový opening přinese do prostor Anežského kláštera sonickou a vizuální hostinu jakou od svého založení v roce 1231 jistě nepamatuje. Dlouho nevyužívané prostory podzemního kina ve funkcionalistické budově bývalých Elektrických podniků se 14. října stanou...

1472459846_kolaz2.jpg

Oznamujeme další jména

Do programu Lunchmeat festivalu přidáváme další jména: Legowelt, SHXCXCHCXSH, Patten, Kyoka, Kablam. Všichni umělci vystoupí ve spolupráci s vizualisty a vytvoří jedinečná A/V představení

1472062352_1stwave.jpg

Oznamujeme první umělce

S radostí oznamujeme první umělce z lineupu letošního festivalu – Samuel Kerridge, Roly Porter, Amnesia Scanner, SØS Gunver Ryberg & Ziúr. Všechny projekty vystoupí s autorskými A/V sety.

1471364896_head.jpg

Festival odhaluje letošní téma

Female_head.max je nejstahovanějším 3D modelem ženské hlavy. Během let kopírování se příliš nezměnil – přesto byl rozmnožen do tolika ztvárnění, podob a kontextů, že byste jej ani nepoznali.

1470239124_nov.jpg

Spouštíme předprodej lístků

Omezený počet Early Bird lístků je k dispozici právě teď na Goout.cz za zvýhodněnou cenu 450 Kč. Lunchmeat se stěhuje, mění lokace a přidává stage. Roste a stává se více komplexní. Více info brzy.

Top
Top