LUNCHMEAT a MeetFactory

uvádějí další ze série multimediálních večírků
Plakát Daedelus vs. Tohyto

3.6.2009 / LUNCHMEAT A/V SESSION no.3 - DAEDELUS vs. TOHYTO

MeetFactory
Ke Sklárně 15, Praha 5 » mapa

Americký producent a hudebník DAEDELUS (USA – Ninja Tune) přijede po dvou letech znovu do Prahy. 3.6. vystoupí v pražské MeetFactory spolu s vizualistou, grafickým umělcem a jeho kamarádem Martinem Allaisem aka TOHYTO.

Daedelusovy sety jsou proslulé svou originalitou. Každý je jiný, protože jak on sám říká: “Pokud někdo chce slyšet mojí cdčkovou tvorbu, ať si koupí cd.” Jako hudebník se Daedelus proslavil svým avantgardně renesančním přístupem k tvorbě. Míchá v podstatě nemíchatelné. Jeho experimentální elektronika je složená od samplů pocukrovaných třicátými lety až po rave basové prvky. Není divu, že vydává pod světoznámým labelem Ninja Tune. Čekejme od něj kontrastní show ve stylovém viktoriánském oblečku a s kouzelným sci-fi ovladačem monome.

Martinem Allais aka Tohyto, bývalý art director No-Domain a vizualista barcelonského Sonar festivalu přijede udělat přednášku o svém vlastním projektu TogetherOneMoreTime. Samozřejmě se zmíní i o minulých projektech a obrazem podpoří Daedeluse při jeho live-setu. Tohyto se svými vizuálními představeními, livepaintingem a přednáškami objel celý svět. Pozvaný byl i na Acampanteho grafický meeting Trimarchi v Buenos Aires. A Acampante říkal, že to byla nejzábavnější přednáška z celé historie TMDG.

Daedeluse hudebně doplní slovenský oneman projekt FOOLK, který vystoupí s VJem Xado. S Daedelusem to bude spojení více než příznačné, protože v rukou Foolk bude také zářit magické monome. Další hvězda, která dopní line-up na LUNCHMEAT A/V SESSION no. 3 bude člen české dubstepové rodinky MATOA s VJem W_Noice. Pokud někdo nebude mít po Daedelusovi dost, tak věřte, že tomu Matoa zasadí poslední ránu. Line-up je tímto posledním jménem došpikován úplně natěsno. Tak si ve čtvrtek vemte volno, bude to dlouhé a hutné!

Napište se do mailing listu na stránkách Lunchmeatu, ať máte info hned z první ruky!

line-up
19:30 - Tohyto - artist presentation
20:30 - Daedelus + Foolk monome presentation
21:00 - Foolk vs. VJ Xado
22:00 - DAEDELUS vs. TOHYTO
23:00 - Matoa vs. VJ W_Noice

vstup
230 Kč / na místě - celá session po zapsání do mailing listu (končí 3.6. ve 12:00)
280 Kč / na místě - celá session
200 Kč / na místě – pouze hudební část

DAEDELUS

TOHYTOLunchmeat MeetFactory Jägermeister Embajada España Praga Cultura Radio1 Hydroponic Freshlabels Carhartt WESC Iriedaily MediaForm VT Project Cube Production Ninja Tune Designportal Font Freemusic Czechdesign Musicserver